LÄRARE

MENTORER ÅRSKURS 2

Samuel grå.jpg
Samuel Rosenkvist

Psykologi, Filosofi 

samuel.rosenkvist@kgy.se

Anna-Karin_grå.jpg
Anna-Karin Gålnander

Media, Samhällskunskap 

anna-karin.galnander@kgy.se

Ardal grå.jpg
Ardal Jamal

Naturkunskap

ardal.jamal@kgy.se 

MENTORER ÅRSKURS 3

Jessica_grå.jpg
Jessica Park

Engelska och Svenska

jessica.park@kgy.se

Sara Sjöstrand

Matematik och religon

sara.sjostrand@kgy.se 

Claes grå.jpg
Claes Nordquist

Geografi, samhällskunskap

claes.nordquist@kgy.se 

MENTORER ÅRSKURS 1

Daniel Vesterholm

Media, svenska och engelska

daniel.vesterholm@kgy.se

Marie grå.jpg
Marie Andersson Stackbom

Bild och formgivning

marie.a.stackbom@kgy.se

Mattiasgrey.jpg
Mattias Hallgren

Historia och samhällskunskap

mattias.hallgren@kgy.se

ÖVRIGA LÄRARE

Mia grå.jpg
Mia Hodin

Pedagogiskresurs

mia.hodin@kgy.se

Henrik grå.jpg
Henrik Pilerud

Media, foto, film och tv

henrik.pilerud@kgy.se

Lars_grå.jpg
Lars Renklint

Matematik

lars.renklint@kgy.se 

Annica grå.jpg
Annica Fredell

Idrott och hälsa

annica.fredell@kgy.se

072-541 16 33

Souad Ladhari

Franska

souad.ladhari@kgy.se 

Melek Ladhari

Tyska

melek.ladhari@kgy.se 

Carlos grå.jpg
Carlos Tellez

Spanska

carlos.tellez@kgy.se 

Rasoul Salimi

Språkintroduktion

rasoul.salimi@kgy.se 

© 2020 by Kopparlundsgymnasiet. Proudly created by Didgic Design

Tel: 073-2422625 (Mån-Fre 8-11,12-15)