LÄRARE

SUPERMENTORER ÅK 1-3

stefan.JPG
Stefan Isaksson

Matematik, Historia

stefan.isaksson@kgy.se

073 0949133

claes.JPG
Claes Nordquist

Geografi, samhällskunskap

claes.nordquist@kgy.se 

ÖVRIGA LÄRARE

Jessica_grå.jpg
Jessica Park

Engelska och Svenska

jessica.park@kgy.se

Sara Sjöstrand

Matematik och religon

sara.sjostrand@kgy.se 

Ardal grå.jpg
Ardal Jamal

Naturkunskap

ardal.jamal@kgy.se 

Daniel Vesterholm

Media, svenska och engelska

daniel.vesterholm@kgy.se

Marie grå.jpg
Marie Andersson Stackbom

Bild och formgivning

marie.a.stackbom@kgy.se

Mattiasgrey.jpg
Mattias Hallgren

Historia och samhällskunskap

mattias.hallgren@kgy.se

Anna-Karin_grå.jpg
Anna-Karin Gålnander

Media, Samhällskunskap 

anna-karin.galnander@kgy.se

Henrik grå.jpg
Henrik Pilerud

Media, foto, film och tv

henrik.pilerud@kgy.se

Lars_grå.jpg
Lars Renklint

Matematik

lars.renklint@kgy.se 

Annica grå.jpg
Annica Fredell

Idrott och hälsa

annica.fredell@kgy.se

072-541 16 33

image_6487327 (6)_1.JPG
Souad Ladhari

Franska

souad.ladhari@kgy.se 

Melek.JPG
Melek Ladhari

Tyska, Historia

melek.ladhari@kgy.se 

Carlos grå.jpg
Carlos Tellez

Spanska

carlos.tellez@kgy.se 

image_6487327_1.JPG
Rasoul Salimi

Språkintroduktion

rasoul.salimi@kgy.se 

Ola.JPG
Ola Wauge

Lärare och mentor Lugnet

ola.wauge@kgy.se 

© 2020 by Kopparlundsgymnasiet. Proudly created by Didgic Design

Tel: 073-2422625 (Mån-Fre 8-11,12-15)